Dominos
SPONSORED

Adele “Hello” Demeye Geliyor

2009 yılındaki röportajında “Ailem Türk, İspanyol ve İngiliz asıllı… Ben babamdan dolayı yarı Galli’yim” diyen 5 Mayıs 1988 İngiltere doğumlu dünya çapındaki yıldız ADELE, çıktığı Amerika turnesi kapsamında 25 – 26 Ekim 2016 tarihlerinde Miami’ye geliyor.

2008 yılında çıkarttığı ilk albümü “19” ile hem ticari başarı hem de eleştirmenlerin büyük takdirini toplayan Adele, bu albümü ile 2009 yılında  “En İyi Yeni Sanatçı” ve “En İyi Kadın Vokal Pop Performansı” dallarında Grammy Ödülü kazandı. İkinci stüdyo albümü olan “21”i, 2011’in başlarında piyasaya süren başarılı yıldız, “Yılın Albümü” de dahil olmak üzere 6 dalda Grammy Ödülü kazanarak bir gecede en çok Grammy Ödülü kazanan kadın şarkıcı olan Beyoncé’un bu daldaki rekoruna ortak oldu.

adele4.jpg

“21”, ABD ve İngiltere albüm listelerinde en uzun süre bir numarada kalan solo kadın albümdür. Miami American Airlines Arena’da hayranlarıyla buluşacak olan ünlü yıldızın, 2014 yılında “Make You Feel My Love” parçası Spotify tarafından En Mükemmel Aşk Şarkısı olarak açıklandı.

2015 yılında, “Hello” adlı single’ı piyasaya süren Adele, bu şarkıyla Youtube’da 1.6 milyarın üzerinde izlenme rakamına ulaşan ilk şarkıcı olmuştur.

Unutmadan, 2016 Billboard Müzik Ödülleri’nde de En İyi Sanatçı unvanını kazanan Adele, Sony Music ile 90 Milyon Sterlinlik (yaklaşık 400 Milyon Lira) rekor bir anlaşma imzaladı ve müzik tarihinin en değerli kadını oldu.

İlk olarak Aralık 2015’te Ticketmaster üzerinden satışa çıkartılan bu eşsiz konserin çok az sayıda kalan bileti, 200 Dolar ile 2.500 Dolar arasında değişen fiyatlarla satılmakta.

Genç yaşında çok önemli bir müzikal başarı yakalayan ve efsaneler arasında yerini şimdiden garantileyen bu muhteşem yıldızın canlı performansını izlemek ise bambaşka bir keyif ve unutulmaz bir anı olsa gerek.

Tüm müzikseverlere ve özellikle de Adele hayranlarına duyurulur.