Dominos 2
SPONSORED

Alan Faena’nın Son Marifeti; Casa Claridge’s Hotel

Son yıllarda Miami’nin en popüler ve de gözde bölgesi haline gelen “Faena Art District” hız kesmeden gelişmeye devam ediyor. İşte bunun en son örneği; yenilenen Casa Cladridge’s Hotel.

Arjantinli dahi otelci ve yatırımcı Alan Faena’nın Miami otel piyasasına kazandırdığı en son eser olan Casa Cladridge’s kapılarını misafirlerine açtı. İkinci Dünya Savaşı sırasında Amerikan Hava Kuvvetlerince kiralanarak bir süre kullanılan bu İspanyol esintili Akdeniz tarzı şık binanın hizmete giriş tarihi ise 1928.

Casa-Cladriges.jpg

20’si süit olmak üzere toplam 49 odasıyla komple yenilerek hizmete giren bu güzel butik otelde oda fiyatları -sezona bağlı olarak- 200$’dan başlayıp 900$’a kadar çıkıyor.

Alan Faena’nın Miami’deki ilk oteli olan Faena Miami Beach’de olduğu gibi, Casa Cladrigre’s Hotel’de de sanat yine en ön planda.

Casa-Claridges12.jpg

Casa-Claridges11.jpgİddialı Arjantin Restoranı, leziz kokteylleri ile popülaritesini her geçen gün arttıran barı ve odalarının dekorasyonunda tercih edilen pastel renklerle sağlanan rahatlatıcı ambiyansı ile şimdiden Miami’nin en çok konuşulan otellerinden biri haline gelen Casa Cladridge’s Hotel’i sizler için gezdik.

Bakalım Miami’nin bu en yeni ama bir o kadarda iddialı otelini siz de beğenecek misiniz?

CasaClaridges13.jpg