Dominos 2
SPONSORED

Baş döndürücü Bir Palm Beach Rüyası: “The Breakers Hotel”

Neden mi baş döndürücü ?

Çünkü, Miami’nin 120 km kuzeyinde, Okyanusa 800 metre cepheli 580 dönümlük muhteşem bir arazi içinde yer alan, bu 538 odalı efsane otelin, haklı ününü korumak ve konuklarına her zaman daha iyi hizmet verebilmek adına her sene düzenli olarak yapılan rönovasyon çalışmaları kapsamında son 10 yılda toplam tamı tamına 250 Milyon Dolar harcanmış.

Şaka gibi ama gerçek; yanlış okumadınız  sadece mimari yenilemeler için her yıl minimum 25.000.000 Dolar harcama. Sizce de “baş döndürücü” değil mi?

breakers5.jpg

İşte bu yüzden; tesis dışına çıkma gereği duymadan harika bir tatil geçirebileceğiniz The Breakers Hotel, 2 Bin kişilik dev çalışan ordusu ile ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyin düşünüldüğü tam bir cennet.

Atlas Okyanusu kıyısındaki bu eşsiz otel, yemyeşil ve büyüleyici bahçeleri, 25 odalık ultra lüks Butik Oteli, nefes kesici Özel Plajı, 4 adet farklı büyüklükte Havuzu, her türlü bakım ve masaj hizmetinin verildiği açık ve kapalı Spa’sı, 24 saat açık modern Spor Merkezi, 8 adet farklı Restoranı ve 8 farklı Barı, PGA onaylı 36 delikli profesyonel Golf Sahası ve Golf Egitim Merkezi, özel aydınlatmalı 10 adet Tenis Kortu, içlerinde Guerlain, Ralph Lauren ve Lilly Pulizer gibi mağazalarında bulunduğu 11 adet Butiği, Aile Eğlence Merkezi ve Çocuk Kampı ile her zaman zirvede olmayı fazlasıyla hak ediyor.

Ne dersiniz? Sizce de öyle değil mi?

“Ben bu oteli çok merak ettim!” diyenler de otelin internet sitesinden daha fazla bilgi edinebilirler, The Breakers Hotel

LetsMiami.Com