jetblue
SPONSORED

Bekarlık Sultanlıktır Diyenlere Özel!

Gece hayatı konusunda dünyanın hiç şüphesiz en önemli eğlence merkezlerinden biri olan Miami haftanın hangi günü olursa olsun hep canlı ve de kıpır kıpır.

Sektörün en önemli kulüp ve barlarının da içinde bulunduğu yüzlerce alternatif arasında her zevke ve her keseye uygun eğlence bulmak mümkün.

Müzik zevkiniz ve eğlence anlayışınız ne olursa olsun ve hangi mekanı seçerseniz seçin genel olarak insanlarda var olan pozitif enerji ve coşkuyla  eğlenme isteği (ama saygısızca ve rahatsız edecek boyutta değil) sayesinde kötü bir gece geçirmeniz neredeyse imkansız.

İster eşinizle, ister sevgilinizle yada arkadaş grubunuzla gidin mutlaka oldukça keyifli ve de bütçenize uygun bir Miami eğlence gecesi yaşayacağınızı şimdiden öngörmek pek de yanlış olmaz.

Fiyatların İstanbul ve Bodrum’daki ünlü kulüplere kıyasla oldukça makul olduğu Miami’de, eğer “ben bekarım ve gittiğim yerlerde yeni arkadaşlıklar kurmaya ve  yeni insanlar tanımaya açığım” diyorsanız, işte aşağıdaki liste tam da size göre.

İnsanların oldukça içten ve de ön yargısız olduğu Miami’nin bu ünlü eğlence  mekanlarında birileriyle tanışmak ve birlikte eğlenmek hiç de zor değil.

İşte sizler için derlediğimiz bekarların gözdesi Miami eğlence mekanları;

The Anderson Miami

Bâoli

The Broken Shaker

Hyde Beach at SLS South Beach

Komodo

Libertine

The Wynwood Yard

Mokai Lounge

Juvia

Liv