Dominos
SPONSORED

Şehrin En Prestijli Binası Yükseliyor

JADE SIGNATURE projesini “bir binadan çok daha fazlası” diye açıklıyor yatırımcısı olan Fortune International Group, ayrıca amaçlarının Miami’nin en prestijli binasını inşa etmek olduğunu da sözlerine ekleyerek.

Sunny Isles Beach’deki bu muhteşem projeyi hayata geçirmek adına kendilerini Perez Art Museum Miami’den de hatırladığımız İsviçreli dünyaca ünlü mimarlar Herzog & de Meuron’un tecrübeli ellerine teslim eden Fortune Group, iç mimari konusunda Pierre-Yves Rochon öncülüğündeki PYR ve çevre düzenlemesinde de bol ödüllü  firma Raymond Jungles Inc. ile anlaşarak 2013 yılında inşaata başladı.

Olağanüstü güzel yemyeşil bahçelerin uçsuz bucaksız okyanusla bütünleşerek yarattığı mükemmel uyum ile sizleri karşılayan Jade Signature, her biri balkonlu ve okyanus manzaralı 1+1’den 5+1’e kadar farklı boyutlarda toplam 192 lüks rezidans dairesi, 56. ve 57. katlardaki büyüklükleri 500 ile 1000 m² arasında değişen ve özel  terası ve havuzu bulunan 7+1 Penthouse daireleri ve buna ilaveten  fiyatları 12 Milyon Dolar’dan başlayan 6 adet çok özel gökyüzü villası (Sky Villas) ile görenleri kendine adeta hayran bırakıyor.

Binanın güneye bakan tarafında bulunan 25 metrelik ana havuzuna ilaveten 2 adet daha farklı büyüklükte havuzu, ilk üç katta yer alan modern spa ve son model sağlık merkezi, geniş plajı, plaj barı, toplantı salonu ve lüks restoranı ile maliklerine üst düzey bir yaşam tarzı sunmayı planlayan 175 metre boyundaki 57  katlı Jade Signature, 4 Milyon ile 22 Milyon Dolar arasında değişen fiyatları ile de emsallerinden hiç de aşağıya kalmıyor.

Lüksün sınırların zorlayan ve 2016 yılı sonunda tamamlanacak olan bu harika projenin halihazırda %65’i satılmış durumda. Ama yine de bu eşsiz yapıda yerinizi almak için geç kalmış sayılmazsınız…

jade19

jade12