Dominos
SPONSORED

Bu Haber Cidden Çok “UBER”!

Hizmet vermeye başladığı her şehirde taksi şirketlerini canından bezdiren Uber şimdide paket servis işine el attı.

Paket servis cirolarının müthiş rakamlara ulaşması ve her geçen gün talebin artması Uber gibi dev bir firmanın da gözünü bu sektöre çevirmesine sebep olmuş belli ki.

Taksi müşterilerine yarattığı alternatif çözüm ile birçok kişi tarafından beğenilen ve  de çokca tercih edilen Uber, şimdi de UberEATS ile “Hızlı Paket Servis” alanında yepyeni bir mecra yaratmayı başarmış bile.

Miami’de de hizmet vermeye başlayan UberEATS’in kullanımı da gayet kolay, öncelikle mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz ve yüzlerce lezzetli seçenek arasından canınızın çektiğini seçip sipariş etmeniz yeterli.

Diğer paket servislere oranla çok daha hızlı bir şekilde siparişinizi size ulaştıran UberEATS, servis ücreti olarak da sadece $4.99 alıyor.

Ayrıca paket servis hizmeti vermeyen restoranlardan da sipariş vermeniz mümkün.

Uygulamaya dahil olan restoranlarda  servis edilen yiyeceklerin fotoğrafları da UberEATS tarafından görevlendirilen profesyonel bir ekip tarafından çekildiğinden, bu konuda da şimdiden görsel bir standart sağlanmış durumda.

uber11.jpg

Bakalım hayatımızın hızla vazgeçilmez bir parçası haline gelen Uber, gelecekte başka hangi farklı alanlarda karşımıza çıkacak?

Merakla bekliyoruz…