Verizone
SPONSORED

Eğlencede Bir Dünya Markası; “NIKKI BEACH CLUB”

İlki 1998 yılında South Beach’te açılan ve kısa sürede dünya çapında ünlenerek farklı şehirlerde faaliyet gösteren 15 şubesi ile yazlık eğlence sektörünü denince ilk akla gelen isimlerden olan Nikki Beach Club, kelimenin tam anlamıyla Miami orijinli bir dünya markası.

Yılın 365 günü hizmet veren Nikki Beach Club Miami, dünya çapında DJ’leri, gece ve gündüz renkli partileri, ödüllü restaurant’ı ve hiç bitmeyen enerjisi ile şehrin en gözde mekanı olma ünvanını kimseye kaptırmaya niyetli gözükmüyor.

nikki6

Dünyaca ünlü Beach Club’larının yanı sıra, özgün konsepti ve lüks dekorasyonu ile hali hazırda 4 ayrı yerde açılmış olan Nikki Beach Hotels & Resorts zinciri de sektörde iddialı olduğunu şimdiden kanıtlamış durumda.

nikki12

Nikki Beach Club Miami, deniz mahsullerinden pizzaya, sushiden salataya, etten tavuğa kadar bir çok lezzetli seçenek içeren geniş menüsü ile misafirlerine unutulmaz damak tatları sunma konusunda da gerçekten başarılı.

nikki9

Ünlülerin uğrak yeri olan Nikki Beach Club’a giderken, i-pod’unuzu yanınıza almanıza hiç gerek yok, çünkü Miami’nin en ünlü DJ’leri sizler için gerçek bir müzik ziyafeti sunuyor olacaklar.

Açıldığı her şehirde büyük yankı uyandıran Nikki Beach Club’ın en son halkası bu yaz Bodrum’da hizmete girdi.

nikki2

Miami’deyseniz bizce mutlaka deneyin. Çünkü, gittim ama eğlenemedim diyeni duymadık henüz.

nikki1

LetsMiami.Com