Verizone
SPONSORED

Eurowings ile Direkt Miami €159

Almanya’nın en çok tercih edilen havayolu şirketlerinden Eurowings, Miami’ye direkt ilk uçuşunu 1 Eylül’de gerçekleştirdi.

Eurowings, uygun maliyetli uzun mesafeli uçuş ağını genişletme kararı aldıktan sonra tamamen dolu olarak, Airbus A330 uçağı ile Miami’ye ilk uçuşunu yaparak direkt Miami uçuş sezonunu açarak misafirlerine 159,99 €’dan başlayan fiyatlarla Köln/Bonn Havalimanı’ndan direkt Miami’ye seyahat edebilme özgürlüğü sunuyor.

LetsMiami_EuroWings.jpg
Eurowings, Lufthansa Group çatısı altında, hızla büyüyen pazarlarda uygun maliyetli non-stop operasyonlar gerçekleştiriyor. Yapılan anketlere göre, bugün müşteriler ağırlıklı olarak uygun fiyatlı ve bağlantısız (non-stop) uçuşları tercih ediyor. Bu iki kriter, uçuş seçiminde büyük önem taşıyor. Bu nedenle Eurowings, Avrupa içi ve uzun menzilli rotalarda uygun fiyatlı ve doğrudan uçuşlar gerçekleştirmeye odaklanıyor.

Flug_LetsMiami.jpg
21 koltuklu Best sınıfı, 289 koltuklu Basic ve Smart sınıfından oluşan Airbus A330 uçakları ile gerçekleştirilen Miami uçuşlarında yolcular, artık tüm Eurowings kısa ve uzun mesafe uçuşlarında da sunulmaya başlayan yeni ‘Wings Eğlence Sistemi’nden de yararlanabiliyor. Wings Eğlence Sistemi ile donatılan konforlu koltuklar ile seyahat eden yolcular, uçuşları süresince akıllı telefonlarını, tablet ve dizüstü bilgisayarlarını kabin içi kablosuz internet ağına bağlayabiliyor ve geniş bir yelpazede sunulan eğlence alternatiflerinden faydalanarak seyahatlerini daha keyifli hale getiriyor.

Türk vatandaşların da yoğun olarak yaşadığı Almanya’dan direkt olarak sunulan bu hizmetin ardından ciddi anlamda bir seyahat trafiğinin başlaması bekleniyor. Eurowings’in Köln/Bonn’dan kalkacak uçuşları haftada üç kez olmak üzere Salı, Perşembe ve Pazar günleri saat 11:40’da gerçekleşecek ve yerel saatiyle 16:10’da Miami’ye iniş yapacak. Miami’ye inen uçaklar hemen sonrasında saat 17.55’te Köln/Bonn’a hareket edecek.

maxresdefault.jpg