Dominos
SPONSORED

Geleceğin Bitkileri; Plant the Future

Geleceği görebilmekten daha ilginç ne olabilir?  Hatta daha iyisi, geleceği inşa etmek ya da diğer bir değişle geleceği “yeşertmek“ ten daha iyisi olabilir mi?

Plant the Future işte tam da böyle bir vizyonla 2008 yılında sahibi olan Paloma Teppa tarafından Wynwood Arts District’te sıra dışı bir “Bitki Galerisi” olarak kurulmuş.

Teppa projesini; “Biz aslında canlı bitkilerin insan hayatına ne kadar büyük faydalar sağladığına dikkat çekmek istedik. Hem bugün hem de gelecekte.” diye açıklıyor kısaca.

Bitkilerin başrolde olduğu bir sanat ve dizayn galerisi aslında Plant the Future ve kesinlikle kesme çiçek kullanılmıyor burada. Sadece canlı bitkiler var tüm bu başarılı çalışmaların içinde.

Kısa zamanda farklı tarzı ile sanat ve doğa severler tarafından hemen fark edilen Plant the Future, şimdilerde gerek ev gerekse de işyeri dekorasyonlarında çok revaçta.

Miami’nin en yeni ve de ünlü otellerinden olan 1 Hotel South Beach ve Faena Hotel’de de genel alan ve odalarda kullanılan bitkilerin tamamı Plant the Future’ın ezber bozan aranjmanları çok daha çarpıcı ve de ilgi çekici bir hal almış.

“Galerimizi ziyarete gelenlerin bitkilerin pozitif enerjisini doyasıya hissedecekleri ve doğa ile direkt bağlantı kurabilecekleri bir tecrübe yaratmak amacındayız” diye de sonlandırıyor sözlerini Bayan Teppa.

Doğa dostu bu eşsiz galeri, Wynwood ve 1 Hotel içindeki adreslerinde ziyaret edilebilir.

Tavsiyemiz yeşile bir de Paloma Teppa’nın farklı ve de doğa dostu gözüyle bakmanız…