Dominos
SPONSORED

Görmeden Dönmek Olmaz; Bayside Market Place

İşte karşınızda Maimi’nin gece-gündüz hareketli ve de eğlenceli bir noktası daha; Bayside Market Place.

Downtown Miami’de Bayfront Park ve American Airlines Arena arasında yer alan bu geniş “Pazar Yeri” 1987’de ziyaretçilerine kapılarını açmış ilk kez.

bayside1.jpg

Alışveriş, yeme-içme, konser, tekne turu ve benzeri bir çok aktiviteyi bünyesinde barındıran Bayside Market Place, Miami’ye gelen turistlerin doğal olarak en gözde uğrak yerlerinden biri.

Geleneksel alışveriş merkezi markalarının yanında bir çok hediyelik eşya standının da bulunduğu Bayside, eşe dosta armağan edilecek Miami hediyeliklerini bulmak adına da ideal.

Başta Hooters ve Hard Rock Cafe gibi ünlü zincirlerin de bulunduğu onlarca restoran hem farklı yiyecek alternatifleri ile hem de dev kadehlerde sunulan kokteylleri ile oldukça davetkar.

bayside13.jpg

Ünlülerin Miami seyahatlerinde uğrak yerlerinden biri olan bu popüler alan, unutulmaz Miami Vice dizisinin de bazı bölümlerine ev sahipliği yapmış geçmişte.

“Hem Miami’yi denizden göreyim hem de ünlülerin milyon dolarlık evleri arasında harika bir tekne turu  yapayım” diyorsanız doğru yerdesiniz, ,ister klasik model isterseniz de dev sürat tekneleriyle yapılan ve yaklaşık olarak 2 saat süren keyifli tekne turları Bayside’da sizi bekliyor.

bayside5.jpg

Bunca çeşitli aktivitesi ve her zevke uygun seçenekleri ile Miami’nin en popüler yerlerinden olan Bayside Market Place’i  “Görülmesi Gereken Yerler” listenizin en başına not edin.

bayside4.jpg

Keyif alacağınıza eminiz.