Dominos
SPONSORED

“Grammy” Ödüllü Malikane

Eğer evinizin bahçesinde hep dev bir “Aqua Park” olsun istediyseniz, şanslı gününüzdesiniz.

c1.jpg

Ünlü sanatçı Celine Dion’un Jupiter Island’da (Miami’nin 90 mil kuzeyinde) bulunan 23 dönümlük bir arazi içinde 3 adet havuz ve devasa su kaydırakları ile dillere destan malikanesi 27 Milyon Dolar indirimle satışta.

Grammy ödüllü efsane sanatçının ilk başta 72.5 Milyon Dolar’lık bir fiyatla satışa çıkartılan bu eşsiz malikanesi önce 62.5 Milyon Dolar’a sonrada 45.5 Milyon Dolar’a indirildi.

c5.jpg

Bu indirim nereye kadar devam eder bilinmez ama Okyanusa 150 metre cephesi olan ve Jupiter Island’daki okyanusa cephe en geniş araziye sahip bu harika mülkü satın alabilecek kişi sayısının da çok da fazla olduğunu söylemek zor.

Toplam kapalı alanı 1.530 m2 olan bu 5 oda ve 5 banyolu malikaneye ilaveten her biri 4’er odalı iki ayrı misafir evi de 45.5 Milyon Dolarlık dudak uçuklatan fiyata dahil. Yani şehir dışından gelecek yatılı misafirlerinizin konforu da şimdiden garanti altında.

2 Milyon litre su kapasiteli Aqua Park, 2 adet dev havuz ve su kaydırakları ile hem çocuklar hem de büyükler için tam bir eğlence merkezi.

Tüm bunlara ilaveten Atlantik Okyanusu manzaralı 126 metrekarelik havuzu da unutmamak gerek.

c16.jpg

Ne dersiniz? “İndirimli” fiyatı ile bu “Rüya Ev” belki de tam sizin aradığınız gibidir.

c20c19

General views of Celine Dion's home in Florida

LetsMiami.Com