#LetsMiami Hakkında

letsmiami_car.jpg

Bir Miami Rüyası…

Bitmeyen yaz’ı, müthiş plajları, enfes tatları, renkli gece hayatı ve de dünyanın göz bebeği kimliği ile Miami sizi bekliyor.

Asla gözünüzü korkutmasın; İstanbul’dan çok daha ucuza ve kolayca ev sahibi olabileceğiniz, tabir yerindeyse, “72 milletten insanın bir arada ama ahenk ile yaşadığı güler yüzlü bir bir şehir Miami….”

“Yok ben sadece tatile giderim” derseniz, artık THY direk uçuyor Miami’ye, South Beach’te ardı ardına sıralanmış her biri ayrı güzellikte otellerden birini seçin ve de güneşin keyfini çıkarın doyasıya.

“Gece hayatı bence önemli, ben güzel Restaurant’lar ve de kaliteli Club’lar isterim” diyorsanız, bir hafta yetmez, tatilinizi uzatmaya şimdiden hazırlıklı olun.

“Alışverişsiz olmaz” diyenlerdenseniz; tam yerindesiniz.

Etiketlere inanamayacaksınız. Tavsiyemiz; boş valizle gelip, dolusuyla dönmeniz.

“Peki çocuklar ne yapacak” derdindeyseniz, daha tam olarak sitemize göz atmamışsınız demektir. Miami’de hiçbir çocuk asla sıkılmaz.

“-Sanat olmazsa olmaz- her gün deniz, kum, güneş istemem” şeklindeyse talebiniz, Art Deco District, Design District, Miami’nin yeni gözdesi Wynwood ve daha fazlası sizi bekliyor.

“Tamamda ben kafa dinlemek istiyorum, hareketli gece yaşantısı filan değil aradığım şöyle tropik bir ada kıvamında bir yerlerde zaman geçirmek istiyorum” diyenlerdenseniz, Key West, Key Biscayne, bir adım ötedeki Bahamalar ve Karayipler fazlasıyla size göre.

Kısacası aradığınız her şey ve daha fazlası var Miami’de.

O yüzden Let’s Miami….

x3

Miami ile ilgili hertürlü sorularınızı aşağıdaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

LetsMiami.Com