Verizone
SPONSORED

Acun’un Miami’deki Malikanesi

Ünlü TV Patronu Acun Ilıcalı da Miami jet sosyetesine katılmaya kararlı görünüyor. Ilıcalı, Miami zenginlerinin ve jet sosyetesinin yaşadığı Palm Island bölgesinde bir malikane satın aldı.

Palm-Island-LetsMiami_.jpg
Palm Island Miami

Acun Ilıcalı’nın malikaneyi 6 milyon dolar peşin ödeme yaparak satın aldığı bildirildi. Ilıcalı’nın komşuları arasında Kim Kardashian, Enrique Iglesias, Anna Kournikova, Barbara Walters, Gabrielle Anwar gibi ünlü isimler yer alıyor.

650 metrekarelik malikanenin 5 yatak odası, profesyonel mutfağı, özel ev sineması ve şarap mahzeni bulunuyor. Ayrıca arka tarafta büyük bahçesi, bakıcılar için müştemilat evi ve otopark alanı da yer alıyor.

Medya çevresinde konuşulanlara göre; evin değeri 10 milyon dolarmış ancak ev sahibinin acil ihtiyacı yüzünden Acun Ilıcalı peşin para teklif edince indirim uygulanmış ve satış gerçekleşmiş.

Malikanenin denize sıfır olmasının yanında kendine ait özel iskelesi ve tekne park alanı da bulunuyor. Ana kapı dışında malikaneye tekneyle de gidilebiliyor. 

Hep diyoruz ya, “İstanbul’dan ya da Bodrum’dan ev almaktan hem daha kolay hem daha ucuz” diye, aldığı evin fiyatı çok da ucuz olmasa da, Acun bunu bir kez daha ispatlamış oldu.

İşte Acun Ilıcalı’nın artık Miami’de yaşadığı o malikane!