SPONSORED

Kim Nerede, Ne Yapıyor?

Dünyanın en popüler  tatil merkezlerinden biri olan Miami’de kelimenin tam anlamıyla hangi taşı kaldırsanız altından bir ünlü çıkıyor.

Plajda güneşlenirken, yemek yerken, alışveriş yaparken, koşarken yada bir barda eğlenirken karşınıza ünlü birinin çıkma ihtimali hiç de az değil.

Dünyaca meşhur yıldızlar, sporcular ve tanınmış simalar Miami’yi o kadar çok seviyorlar ki, günün her saatinde hiç tahmin etmeyeceğiniz yerlerde bile karşınıza çıkabiliyorlar.

mainphpoto2.jpg

İşte sizler için; geçen hafta Miami’de karşılaştığımız ünlüler; 

Venus Williams

Rio Olimpiyat oyunlarından dönen ünlü tenisçi, bir grup arkadaşıyla Cumartesi günü sabah saat 5’e kadar Miami’nin popüler gece kulübü Eleven’da eğlenirken görüldü.

Lil Wayne

Amerikalı ünlü rapçi Miami Beach Edition Otel’in içinde yer alan ve bowling salonu konseptli gece kulübü  Basement’ta Cuma akşamı arkadaşlarıyla hem bowling oynuyor hem de müziğin tadını çıkartıyordu.

Jamie Foxx

Ünlü oyuncu, Lincoln Road’da yeni açılan Sugar Factory American Brasserie’de Pazar günü arkadaşlarıyla sohbet ederken bir yandan da dev bir bardakta servis edilen Lollipop Passion adlı kokteyli yudumluyordu.

Amar’e Stoudemire

Transfer olduğu İsrail’e gitmeden önce bir yardım yemeğine katılan ünlü basketbolcu, yemeğin düzenlendiği Miami’nin en iyi steak restoranlarından olan Prime 112’de görüldü.

Jermaine Dupri

Tanınmış müzik yapımcısı, Perşembe günü Miami’nin lüks spor merkezlerinden Anatomy at 1220’nin terasında bir şeyler içerken kız arkadaşıyla da hararetli bir şekilde sohbet ediyordu.

Roselyn Sánchez

Perşembe günü öğlenden sonra Bayfront Park’ta bir yardım etkinliğine katılan güzel yıldıza hayranlarına dondurma ikram edip onlarla bol bol fotoğraf çektirirken rastladık.