At&t
SPONSORED

Kiralık Arabanın Zevkine Doyacaksınız!

Eğer tatilinizi Miami’de ya da daha genel olarak Florida’da geçirmeyi ve bir çok yer görmeyi planlıyorsanız, uçaktan iner inmez ilk yapmanız gereken iş hemen bir araba kiralamak olmalı.

main3.jpg

Toplu taşımanın yok denecek kadar az olduğu Miami’de (Florida’nın tamamında da) yapılacak o kadar çok aktivite ve görülmesi gereken onlarca yer varken tüm bunlara arabasız ulaşmak neredeyse imkansız.

Ayrıca çevre şehirleri de görmek isterim diyorsanız, araba kullanmanın çok keyifli olduğu otobanlar sizi bekliyor demektir.

main4.jpg

Satış fiyatlarının ülkemize oranla çok daha ucuz olduğunu Amerika’da araba kiralama fiyatları da bir o kadar ucuz ve de bol çeşitli. Havaların güzelliğinden olsa gerek üstü açık arabaların daha revaçta olduğu Miami’de tamamının son model olduğu araç filoları sizi bekliyor. Yapmanız gereken tek şey kiralayacağınız aracın modeline ve de rengine karar vermek.

main1.jpg

Daha net fikir vermesi adına Miami kiralık araç fiyatlarını sizler için derledik.

Verdiğimiz günlük baz fiyatların vergi, ilave şoför ve ek sigorta gibi unsurlarla %30 oranında artabileceğini hatırlatmak isteriz. Unutmadan sahip olduğunuz Türkiye Cumhuriyeti ehliyeti ile Amerika’da araç kiralamanız da kullanmanız da mümkün.

İşte karşınızda günlük fiyatları ile kiralık arabalar.

Siz hangisini beğendiniz?

Nissan Sentra – 21.56$

Chevrolet Impala – 22.22$

BMW 4 Series – 39.45$

Mercedes Benz C Class– 44.37$

Chevrolet Tahoe – 49.55$

Dodge Charger – 68.65$

Audi A5 – 75.46$

Jaguar F Type – 140.41$

Mercedes Benz S Coupe – 207.13$

Range Rover – 207.13$