balharbourshops
SPONSORED

Lüks Yeniden Tanımlanıyor!

İnşaatı 2015 yılının yaz aylarında biten ve kapılarını Ocak 2016’da açan Miami emlak piyasasının bu ultra lüks malikâne-rezidans konseptli yeni üyesi; THE MANSIONS AT ACQUALINA, lüksün tanımı değiştirecek kadar iddialı ve bir o kadarda havalı.

Malikâne sahiplerinin, yan binada bulunan ve aynı yatırımcı şirkete ait Miami’nin en yeni lüks otellerinde Aqualina Resort & Spa’nın tüm imkanlarını kullanabilmelerinin yanı sıra, bu eşsiz projede aynı zamanda 24 saat concierge hizmeti, günlük kahvaltı servisi, şarap ve puro lounge’u, 25 koltuklu son teknoloji sinema salonu, üst düzey bir spa ve dünyanın en güzel sahalarında golf oynuyormuşsunuz hissi veren bir golf simülatörü de yer almakta.

1.300 m2’lik tam kat alanı ve içindeki ihtişam ile görenleri adeta büyüleyen en geniş Penthouse dairenin 50 Milyon Dolar’a hala satışta olduğu The Mansions’da fiyatlar, 5.7 Milyon Dolardan başlıyordu ama maalesef şu an satışta olanlar için istenilen en düşük fiyat; 8 Milyon Dolar.

Alıcıların büyük çoğunluğunun yabancı olduğu ve toplam 79 ultra lüks rezidans tarzı malikâneden oluşan bu 47 katlı iddialı projede halihazırda satılık olarak sadece 22 malikâne kalmış durumda.

Hepsi kapalı yüzme havuzlu toplam 5 adet Penthouse daire bulunan bu çizgi ötesi projede bunun yanı sıra genel kullanım için de bir tanesi sonsuzluk (infinity pool) olmak üzere toplam 2 tane daha çok keyifli havuz bulunuyor.

Şirket CEO’su Micheal Goldstein’a göre “bunlar sıradan rezidans daireler değil, bunlar kelimenin tam anlamıyla malikâne çünkü hem çok büyükler hem de ev sıcaklığındalar”.

Bu muhteşem malikânelerde yaşam çoktan başladı bile ama hala sınırlı sayıda yer var.

Miami’de krallara layık bir Malikânede yaşamak isteyenlere duyulur…