balharbourshops
SPONSORED

Mambo’nun Kralı Tekrar Miami’de

Los Angeles’ta çekilmiş olsa da Premier’i Şubat 1992’de Miami Film Festivalinde yapılan ve başrollerini Antonio Banderas ile paylaştığı unutulmaz film “The Mambo Kings”’in (Mambo’nun Kralları) efsanevi yıldızı Armand Assante’ye Miami Bagatelle Otel’deki Selecta dergisinin özel tanıtım partisinde rastladık.

mambokings4.jpg66 yaşındaki ünlü yıldız, 24 sene önceki o 1.800 kişinin katıldığı eşsiz Premier Gecesini asla unutmamış. O yüzden Miami’nin kendisi için her zaman çok özel bir yeri olduğunu ifade ediyor. Şu aralar kendisine ait “Ora Vivo” markası ile Puro ve Cilt Bakım Ürünleri piyasaya süren yıldız, tanıtım ve reklam kampanyaları ile oldukça meşgul olduğunu belirtiyor.

Ora Vivo’nun başarısı için haftada 90 saat kadar çalıştığını ve emekli olmayı düşünecek vaktinin bile olmadığını ifade ediyor ve “Daha henüz emekli olacak kadar zengin değilim” diyor gülerek.

“Miami’ye yerleşme fikri her zaman bana çok cazip gelmiştir” diyen Assante, New York’ta yaşıyor ama markasının merkezi olarak Miami’ye karar vermiş durumda.

“Eğer kaliteli bir ürününüz varsa, Miami bunu pazarlamaya başlamanın en doğru adresi çünkü tüm dünyanın gözü burada” diye de açıklıyor neden Miami’yi seçtiğini.

Ne diyelim, ticarette başarılı olacağına hiç şüphemiz yok ama biz yine de unutulmaz filmlerde rol alan bu ünlü Hollywood yıldızından yeni filmler bekliyoruz.