Verizone
SPONSORED

Markaların Gövde Gösterisi!

Araba meraklılarına müjde! 46. Miami Uluslararası Otomobil Fuarı 10-18 Eylül tarihleri arasında Miami Beach Convention Center’da ziyaretçileri ile buluşuyor.

İlgilenenler için belirtelim, çoğu son model 1.000’in üzerinde araç sergilenecek olan bu ünlü fuarın dünyaca tanınan katılımcıları arasında; Acura, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Buick, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, GMC, Honda, Hyundai, Infinity, Jaguar, JEEP, KIA, Lamborghini, Land Rover. Lexus, Lincoln, Lotus, Maserati, Mazda, McLaren, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi Motors, Nissan, Porsche, RAM, Rolls Royce, Scion, Smart, Subaru, Toyota ve Volvo gibi sektörün devleri bulunuyor.

Ziyaret etmeyi düşünenler için fuarda mutlaka uğranması gereken 5 farklı etkinlik ise kısaca şöyle;

  • Koku Laboratuvarı: Herkesin zevki farklıdır o yüzden arabanızda nasıl bir koku istediğinize buradaki onlarca farklı koku arasından karar verebilirsiniz.
  • Koleksiyon Arabalar: Antika arabalara meraklı iseniz harika bir nostaljik deneyim için en ideal bölüm burası.
  • Üstsüz Modeller: Hemen yanlış anlamayın! Bu bölümün adı “Topless in Miami” yani son model üstü açık arabalar. Yer Miami olunca en gözde araba modelleri de üstü açık olanlar doğal olarak.
  • Deneme Sürüşü: Fuara katılan birçok marka ziyaretçilere deneme sürüşü imkanı sağlıyor. Tek yapmanız gereken sürmek istediğiniz markaya ve modele karar verip, gaza basmak.
  • Sanal Araba Boyama: I-Pad üzerinden dileğiniz modeli istediğiniz şekilde boyayarak hem eğlenebilir hem de yapılan yarışmada bir Meksika tatili kazanabilirsiniz.

İşte size dolu dolu bir otomobil fuar. Tarihleriniz uyuyorsa mutlaka uğrayın. Yepyeni modelleri ile onlarca ünlü araba markası sizleri bekliyor.