Dominos 2
SPONSORED

Miami’nin En Lüks Gözdesi: “Bal Harbour Shop”

Bizdeki gibi çok sık alışveriş merkezi açılmasa da “Bal Harbour Shops”, bünyesinde barındırdığı dünyaca ünlü markaları, güzel mimarisi ve şık restoranları ile Miami’nin her zaman en gözde alışveriş merkezi olma unvanını kimseye kaptırmaya niyetli değil.

letsmiami_balharbour14.jpg

42.000 m2’lik alanı ve rengarenk balıklarla dolu havuzları ile Bal Harbour Shops, Audemars Piguet, Brioni, Bottega Veneta, Chanel, Cesare Pacciotti, Dolce & Gabana, Etro, Fendi, Gucci, Harry Winston, Hublot, Louis Vuitton, Moncler, Prada, Sergio Rossi, Tiffany & Co. ve Tom Ford gibi pek çok dünya çapında markası ile aradığınız her şeyi kolayca bulabileceğiniz çok keyifli ve de bir o kadar rahat gezilebilen bir açık hava alışveriş merkezi.

Ayrıca, Carpaccio, Le Zoo, Makota, The Grill ve Zodiac gibi restoranlar alışveriş yorgunluğunuzu kolayca unutturacak lezzetli bir mola için çok idealler. Özellikle Carpaccio, hem görüntüsü hem de tarzı ile Nişantaşı Beymen Brasserie’yi hatırlatıveriyor insana.

Vale görevlilerinin alışveriş merkezinin önüne sıra sıra park ettiği müşterilere ait pahalı egzotik arabalar kendinizi otomobil fuarında sanmanıza yol açacak kadar iddialı.

letsmiami_balharbour5.jpg

Unutmadan, gittiğinizde ünlü birilerini görme ihtimalinizin çok yüksek olduğu bu popüler mekan, Nicky Hilton, Anna Kournikova, Kim Kardashian, Eva Longoria, Tyra Banks, Jennifer Lopez ve Katie Holmes gibi dünya çapında yıldızların adeta uğrak yeri.

Yine de siz siz olun ve yanınıza sadece en düşük limitli kredi kartınızı alın çünkü lüksün sınırlarını zorlayan bunca iddialı markanın cazibesine karşı koymak cidden zor.

LetsMiami.Com