jetblue
SPONSORED

Şehre Hiç Yukarıdan Baktınız mı?

12 ay pırıl pırıl güneşin eşsiz ışıltısıyla her hali güzel şehir Miami’ye bir de “tepeden” bakmaya ne dersiniz?

heli1.jpg

Bir şehri tam olarak anlayabilmek ve tüm güzelliklerini keşfedilmek için o şehri bir de havadan görmek gerekir mutlaka. İstanbul’un da en güzel fotoğraflarının hep havadan çekilmiş olanlar olduğu hepimizce malum.

Bu yüzden işte sizlere ailece yapabileceğiniz eğlenceli ve de eşsiz bir Miami aktivitesi daha.

Seyahat süresine ve gezilecek alana bağlı olarak kişi başı 95$ ile 195$ arasında değişen fiyatlarla günün her saatinde Miami’nin üstünde 30 dakika tur atabilir ve enfes fotoğraflar çekebilirsiniz.

Özel günler için de kiralanabilen değişik büyüklüklerde modern gezi helikopterleri ile  hizmet veren profesyonel tur firmaları, kapıdan girdiğiniz andan seyahatinizin bitimine kadar size unutulmaz bir Miami tecrübesi yaşatmak adına oldukça iddialılar.

Hialeah semti civarındaki Opa-Locka Executive Havaalanından kalkışla düzenlenen turlar için en az bir gün önceden rezervasyon yaptırılması gerektiğini hatırlatırız.

mainphoto1.jpg

Unutmadan, helikopter gezisine çıkmayı düşündüğünüz günün hava durumunu önceden mutlaka kontrol edin. Yağmurlu havalarda zaten tur yapılmıyor ama kapalı havalarda da güzel görüntüler yakalamak zor. O yüzden açık ve güneşli bir gün tercih etmek en akıllıcası.

Miami havadan nasıl  gözüküyor diye merak ediyorsanız, haydi helikopter gezisine!