balharbourshops
SPONSORED

Sınırların Çok Ötesinde! Turnberry Ocean Club Residences

Sunny Isles Beach’te Collins Avenue üzerinde inşa edilen ve yapımı 2018 yılında tamamlanacak olan Turnberry Ocean Club lüks anlayışınızı bambaşka bir evreye taşıyacak kadar iddialı ve bir o kadar da çekici.

turnberry2.jpg

3+1’den 6+1’e ve 270 m²’den 980 m²’ye farklı büyüklüklerde 154 daire seçeneği sunan 54 katlı bu müthiş projenin dünyaca ünlü mimarları Carlos Zapata ve Robert Swedroe.

3 katlı ve direk okyanus manzaralı şık lobisi ile siz karşılayan Turnberry Ocean Club’da biri lobi katında (ki bu bir sonsuzluk havuzu) ve diğer ikisi 30. Katta olmak üzere tam 3 adet havuz bulunuyor.

tunrberry23.jpg

Binanın geneline hakim olan “Su Teması” ve tüm dairelerindeki kesintisiz okyanus yada körfez manzarası ile Turnberry Ocean Club, sakinlerine kelimenin tam anlamıyla ultra lüks bir Miami rüyası sunmakta.

turnberry8.jpg

Daire satın aldığınızda Miami’nin en güzel golf sahalarında birine sahip olan Turnberry Isle Resort & Country Club’a da otomatikman üye kabul edildiğiniz bu eşsiz projedeki daire fiyatları 4 Milyon Dolar ile 35 Milyon Dolar arasında değişiyor.

Collection Residence diye adlandırılan en pahalı dairelerde direk daire içine açılan asansörün yanı sıra kendinize ait okyanus manzaralı havuz ve de jakuzinizin olacağını hatırlatmak isteriz.

Tüm rezidans dairelerinde geniş bir balkon ve içinde özel hazırlanmış barbekü alanı olduğunu ve de 24 saat hizmet veren 5 yıldız standardında bir Concierge Servisinin bulunduğunu bilmem söylemeye gerek var mı?

turnberry13.jpg

Unutmadan bu eşsiz binanın 30 – 31 ve 32. Katları sadece daire sahiplerinin kullanımına açık olan 100 Milyon Dolar’lık Sky Club’a ayrılmış durumda.

Deniz seviyesinden 90 metre yukarıda, yüksek tavanlı ortamı ve 360 derecelik manzarası ile Sky Club’ın aslında en göz alıcı yanı, binanın dışına uzanarak bir okyanusa ve diğeri körfeze bakan iki havuz.

Ne dersiniz Turnberry Ocean Club projesi sizce de çok etkileyici ve de bir o kadar olağanüstü değil mi?