jetblue
SPONSORED

Versace’nin Malikanesinde Kalmaya Ne Dersiniz?

İlk satışa çıktığında 125 Milyon Dolarlık etiketiyle alıcı bulamayan Gianni Versace’nin bu olağanüstü malikanesi 2000 yılında 41,5 Milyon Dolara satın alan yeni sahibi tarafından Miami’nin en lüks süit otellerinden biri haline getirildi.

Miami’nin en bilindik caddelerinden Ocean Drive üzerinde bulunan ve şimdilerde ismi; “The Villa Casa Casuarina” olan 2000 m2’lik bu ünlü malikane, Gianni Versace’nin 1997 yılında bir seri katil tarafından öldürüldüğü yer olarak da tarihe geçmiştir.

v3.jpg

40 m2’den 140 m2’ye kadar farklı boyutta toplam 10 adet süit odası bulunan otel, geceliği 2.000 Dolar’dan başlayan fiyatları ile lüks tutkunlarının Miami’deki en yeni adresi.

1930 yılında mimar Alden Freeman tarafından Akdeniz mimiri tarzında inşa edilen bina, 1992 yılında Versace tarafından satın alınmış ve yenilenmesi için toplamda 33 Milyon Dolar harcanmıştır.

v11.jpg

Bahçesindeki nadide mozaikleri ve 24 ayar altın varaklı dillere destan havuzu ile göz kamaştıran bu eşsiz yapı, içinde bulunan 30 kişilik ödüllü restoran ile de misafirlerine eşsiz bir gastronomi deneyimi sunuyor.

Davet, defile, düğün gibi organizasyonlarda da hizmet veren yapı, şimdiden Hollywood ünlülerinin Miami seyahatlerinde uğrak yeri haline gelmiş durumda.

v1

Versace’nin ölümünden 1 yıl sonra müze olarak halka açılan bu eşsiz yapıyı şimdilerde görebilmenin yolu -eğer özel davetli değilseniz- ya otelde konaklamak ya da restoranında bir akşam yemeği yemek.

Gittiğinizde ünlü birini görme ihtimaliniz çok yüksek… Bizden söylemesi…

v13.jpg
Justin Bieber

(Rezervasyon yaptırmak ve böyle bir deneyimi siz de yaşamak istiyorsanız aşağıda formu doldurarak bize iletin. Size ulaşıp gerekli detayları konuşalım.)

LetsMiami.Com